sobota, 19 lutego 2011

MODNE OBECNIE BRANSOLETKI I KOLCZYKI

Autorem artykułu jest Adam Nowak

Modne obecnie bransoletki i kolczyki

Ten rok to dla mody powrót do form mających swoje korzenie w epoce baroku, cechującej się przede wszystkim elementami wykonanymi z różnokolorowych szkiełek i kamieni szlachetnych.


Dla klienta oznacza to zalew rynku biżuterią wykonaną głównie ze srebra, przyozdobioną najczęściej elementami z plastiku lub szkła dmuchanego, mającego za zadanie imitować drogocenne kamienie takie jak szafir czy rubin.

W przypadku kolczyków, kamieniami szlachetnymi wysadzane są praktycznie tylko i wyłącznie produkty znanych marek, kosztujące najczęściej po kilkaset złotych i cieszące się znikomym zainteresowaniem. Większość kobiet wybiera kolczyki w przypadku których producent postanowił ograniczyć się do zastosowania szkła w miejsce drogocennych kamieni, co przekłada się korzystnie nie tylko na cenę samych kolczyków, ale także na ich wagę, co dla wielu kobiet posiadających wrażliwe uszy jest dodatkową zaletą. Ozdoby tego typu szczególnie atrakcyjnie prezentują się w promieniach słonecznych, kiedy mienią się przeróżnymi barwami.

Bransoletki, które przez ostatnie lata były zdecydowanie niedoceniane i rzadko znajdowały swoje miejsce w domowych toaletkach modnych kobiet, w tym roku zdecydowanie wracają do łask i znów cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i nieco starszych pań. Również w ich przypadku dominują typowo barokowe motywy sprawiające, że bransoletki wspaniale komponują się z pozostałymi elementami biżuterii takimi jak wspomniane wcześniej kolczyki czy naszyjniki.

Oba wymienione powyżej elementy biżuterii naturalnie można ze sobą łączyć tworząc wspaniałe komplety, będące doskonałym uzupełnieniem stylowej odzieży modnej w tym sezonie. Zarówno kolczyki, jak i bransoletki, naszyjniki i pierścionki zachowane w stylu barokowym, bez trudu można obecnie kupić w niemal każdym sklepie z biżuterią, u jubilera, a także w - cieszących się coraz większą popularnością, głównie z uwagi na niskie ceny - sklepach internetowych. Biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny i szeroki asortyment produktów to właśnie internetowe sklepy z biżuterią wydają się obecnie najatrakcyjniejszym źródłem biżuterii w stylu barokowym.

---

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...