czwartek, 24 lutego 2011

ELEMENTY OZDOBNE - WISIORY Z ŁAŃCUSZKAMI

Spieszę szybciutko podzielić się nowościami, o których długo nie było słychać, ale teraz są na topie i które już można kupić w Sklepie Kuferek Myszki na Allegro.
Bardzo stylowe, pomysłowe i inspirujące elementy ozdobne z wiszącymi łańcuszkami.
WISIORY Z ŁAŃCUSZKAMI

Ten najprostszy element ozdobny jest zdecydowanie najbardziej skromny i przez tą prostotę najbardziej stylowy.
Jak go wykorzystać?
Otóż najprościej można zrobić kolczyki, dokładając tylko bigle lub powiesić na rzemyku lub łańcuszku jako gotowy wisior.

WISIORY Z ŁAŃCUSZKAMI

Ten element ozdobny nazwałam barokowym. Ma coś w sobie z tamtego okresu, może nie tak bogate zdobienia, ale równie ciekawe.

WISIORY Z ŁAŃCUSZKAMI

Ten element to wisior barokowy z ażurową kulką. Jeszcze bardzie ozdobny od poprzedniego.
Zaletą tych elementów jest mała waga, która umożliwia użycie ich do kolczyków i oczywiście jako wisiory lub jako dyndadełko do naszyjnika, a może jako brelok?
Wisiory te będą zdecydowanie przyciągały wzrok innych dzięki łańcuszkom, które są w ciągłym ruchu, a poruszając się dają refleksy świetlne, które zaczepiają wzrok obserwatorów, nawet jeśli nimi nie są.
To są podstawowe sugerowane pomysły na wykorzystanie. Mam nadzieję, że znajdziecie wiele więcej ciekawych pomysłów na biżuterię z wykorzystaniem tych elementów ozdobnych, jak również pomysłów na wykorzystanie ich w Waszych domach.

1 komentarz:

Sentia S pisze...

Bardzo ciekawy artykuł. Uwielbiam kolczyki! Myślisz, że jeszcze będą dostępne? Ja ostatnio trafiłam na www.goldtom.pl , gdzie mają bardzo ładną biżuterię ze złota i srebra. Dla mnie jest to istny raj! Polecam Miłośniczko Biżuterii i pozdrawiam!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...