środa, 2 marca 2011

GRUBE NASZYJNIKI SKÓRZANE STALE NA TOPIE

Od długiego już czasu, ogromną popularnością cieszą się naszyjniki skórzane z rzemienia jubilerskiego. Naszyjniki te lubią kobiety, ale coraz więcej meżczyzn chętnie je nosi.

NASZYJNIK Z GRUBEGO RZEMIENIA

Rzemień jubilerski najczęściej z prawdziwej skóry, wycinany na okrągło, barwiony, lakierowany lub naturalny zakończony końcówkami z zapięciem, służący jako baza naszyjnika - do powieszenia wisiora lub tak bardzo modnych koralików typu PANDORA.

NASZYJNIK Z GRUBEGO RZEMIENIA

Najbardziej uniwersalnym kolorem pozostaje nadal kolor czarny, ale w dniu dzisiejszym możemy dostać już całą gamę kolorystyczną. Wystarczy dobrać odpowiadający nam kolor.

NASZYJNIK Z GRUBEGO RZEMIENIA

Dzisiejsza doba, jak twierdzą osoby dobrze poinformowane, skróciła się prawie o połowę, ciągle gdzieś biegniemy, cały czas w pośpiechu...
Na szybkie wyjście do pracy lub na spotkanie, jeśli nie mamy przygotowanej biżuterii, zawsze możemy wykorzystać naszyjnik z rzemienia, wieszając na nim choćby to co mamy pod ręką.

WISIOR FILCOWE FIOLETOWE SOPLE

Z grubego rzemienia bardzo modne są nadal bransoletki.
Bransoletki w stylu "indiańskie koła" zakładane przez przesuwanie przez dłoń lub bransoletki z zapięciem.

BRANSOLETKI INDIAŃSKIE KOŁA

Bransoletki z zapięciem z rzemienia możemy z powodzeniem wykorzystywać jako bazę do koralików typu PANDORA. I tu mamy tyle możliwości ile jest dni w roku i kobiet na świecie.
Po koraliki typu PANDORA zapraszam do Sklepu KUFEREK MYSZKI NA ALLEGRO.

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...