środa, 9 lutego 2011

PANDORA KORALIKI MODUŁOWE

BARDZO MODNE JUŻ CHYBA DRUGI SEZON KORALIKI MODUŁOWE PANDORA.
W ZASADZIE PRZEZNACZONE BYŁY DO BRANSOLETEK ZE SPECJALNYM ZAPIĘCIEM SZYBKOZŁĄCZNYM, ALE ZYSKAŁY POPULARNOŚĆ JAKO KORALIKI DO WSZYSTKIEGO.
PASUJĄ SO LNU, DO DREDÓW FILCOWYCH, DO NASZYJNIKÓW Z RZEMIENIA SKÓRZANEGO.
NA CO WEJDĄ, NA TYM BĘDĄ SIĘ REWELACYJNIE PREZENTOWAĆ.
KORALIKI MODUŁOWE
KORALIKI MODUŁOWE

NA LNIE WYGLĄDAJĄ NIESAMOWICIE.
ŚREDNICA OTWORU W KORALIKACH MODUŁOWYCH WYNOSI OKOŁO 4,5 mm, WIĘC MOŻNA JE POWIESIĆ - NANIZAĆ NA NASZYJNIKI, ŁAŃCUSZKI, RZEMIENIE KTÓRYCH ŚREDNICA JEST MNIEJSZA NIŻ 4,5 mm.
NALEŻY JEDNAK PAMIĘTAĆ O TYM, ŻE JEŻELI CHCEMY NANIZAĆ KORALIKI NA GOTOWY NASZYJNIK NP: Z RZEMIENIA TO NALEŻY ZMIERZYĆ ŚREDNICĘ KOŃCÓWKI TEGO RZEMIENIA. CZĘSTO ZDARZA SIĘ, ŻE KOŃCÓWKI NIE PRZECHODZĄ PRZEZ OTWÓR KORALIKA, PONIEWAŻ KÓŁECZKO ZAKAŃCZAJĄCE JEST WIĘKSZE. TAK JEST NAJCZĘŚCIEJ Z KOŃCÓWKAMI ZE SREBRA, GDZIE KÓŁECZKA SĄ LUTOWANE.
KORALIKI MODUŁOWE I DRED FILCOWY
JEŚLI NATOMIAST ROBIMY NOWY NASZYJNIK, DO KTÓREGO NIE SĄ JESZCZE WKLEJOWE KOŃCÓWKI, TO NAJPIERW NANIZAMY KORALIKI, A POTEM WKLEJAMY KOŃCÓWKI.
NIC NAM JUŻ NIE PRZESZKODZI BY MIEĆ NASZYJNIK Z KORALIKAMI TYPU PANDORA.

A CO ZROBIĆ JEŚLI UPRZEMY SIĘ ŻEBY NA GOTOWY NASZYJNIK, KTÓRY JAK NA ZŁOŚĆ NIE CHCE PRZELEŹĆ PRZEZ OTWÓR W TYCH NAJPIĘKNIEJSZYCH, WYSZUKANYCH PRZEZ NAS KORALIKACH?
TRZEBA URUCHOMIĆ NASZĄ WYOBRAŹNIĘ I POKOMBINOWAĆ.
MOŻNA UŻYWAJĄC SZNURKA CZY PRZĘDZY LNIANEJ, ALBO CIENKIEGO RZEMYKA I WIĄŻĄC KORALIKI NA OZDOBNYCH SUPŁACH, POWIESIĆ JE NA NASZYM NASZYJNIKU.
NASZYJNIK SZMATKOWY NA LINIE LNIANEJ
A JEŚLI TO PASUJE DO STYLU, TO PODRZEĆ CIENKIE PASECZKI Z DELIKATNEJ TKANINY I NA NICH DOWIĄZAĆ KORALIKI DO NASZYJNIKA. WŁOSCY STYLIŚCI PRZEPOWIADAJĄ NA NADCHODZĄCY SEZON LETNI WŁAŚNIE TAKIE ROZWIĄZANIA. TROCHĘ NIEDBAŁE, JAKBY ZE STARYCH CIUCHÓW, ALE JAKŻE ORYGINALNE I SZYKOWNE.
POLECAM TE NOWE ROZWIĄZANIA, ZAWSZE TO ZAPRZECZENIE MONOTONII.

Koraliki modułowe i wiele innych elementów znajdziesz klikając:
TU KUPISZ ELEMENTY DO BIZU /PO PRAWEJ STRONIE/ CZYLI KUFEREK MYSZKI NA ALLEGRO

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...